Looduse Aasta Foto 2011 võitjad on selgunud! 25.04

Pühapäeval kuulutati Estonia kontserdisaalis välja konkursi Looduse Aasta Foto 2011 võitjad

Lapsed: 

Inimene ja loodus: 


I koht Ester Liira

II koht Ekvard-Allan-Matis Joakit

III koht Kristi Murula

Žürii tunnustus: Merilin Reede, Arvi Anderson, Marek Lillo

Looduspildid:


I koht Anete Mootse

II koht Triinu-Mari Argel

III koht Merit Kristin Kuus

Žürii tunnustus: Villem Voormansik, Mart Salumäe, Aldo Rääbis

Loomapildid: 


I koht Anete Mootse

II koht Elisabeth Heinrich

III koht Edgar Paine

Zürii tunnustus: Kert Taimla, Merily Salura, Karl Tammiste, Mart Salumäe

Maailma loodus: 

I koht Merit Kristin Kuus

II koht Teet Simson

Žürii tunnustus: Sigrid Liira, Martina Gofman, Martin Link

Noored: 

Inimene ja loodus:

I koht Marek Lillo

II koht Sander Lupp

III koht Anna-Grete Rebane

Žürii tunnustus: Merilin Reede, Arvi Anderson, Marek Lillo

Looduspildid:

II koht Merit Eensoo

III koht Karl Ander Adami

Zürii tunnustus: Villem Voormansik, Mart Salumäe, Aldo Rääbis

Loomapildid:

I koht Karl Ander Adami

II koht Merily Salura

III koht Hanna Odras

Žürii tunnustus: Kert Taimla, Merily Salura, Karl Tammiste, Mart Salumäe

Maailma loodus:

I koht Tambet Aru

II koht Gerit Tiirik

III koht Martina Gofman

Žürii tunnustus: Sigrid Liira, Martina Gofman, Martin Link

Üldarvestus:

Grand Prix - Sven Zacek 


Loomad omas keskkonnas ja loomaportreed:


I koht Urmas Kärdi

Urmas Kärdi - Põdra unenägu

II koht Meelis Kalev

III koht Remo Savisaar

Žürii tunnustus: Kersti Lindström, Erkki Kesa, Kaido Haagen, Erik Mandre, Remo Savisaar, Raul Rajaveer, Tõnu Laasi, Silver Gutmann, Peeter Nahko, Karel Bernard

Loomad tegutsemas:


I koht Oliver Ploomipuu

Oliver Ploomipuu - Ohtlikud mängud

II koht Erik Mandre

III koht Remo Savisaar

Žürii tunnustus: Aigar Jõeveer, Kristian Saks, Kilvar Kessler, Riho Kaur, Enrico Pelt, Sven Zacek

Taimed ja seened:


I koht Andres Hendrikson

Andres Hendrikson - Karusamblavaip

II koht Urmet Pilt

III koht Nils-Edvard Tennmann

Žürii tunnustus: Peeter Sink, Liina Kirsimägi, Maldon Ots, Agu Remmelg, Nils-Edvard Tennmann

Maastikupildid (kategooria toetaja - Fotoluks):


I koht Sven Zacek

Sven Zacek - Kevadkuldne hommik

II koht Margus Muts

III Sven Zacek

Žürii tunnustus: Maldon Ots, Maret Gerz, Mati Hiis, Kati Kljukina, Margus Muts, Tõnis Tuuga, Tõnu Noorits, Ago Jääger, Elvin Heinla, Tarmo Mikussaar, Tanel Voormansik

Inimene ja loodus: 


I koht Mariann Rea

Mariann Rea - Võimas kõu

II koht Ingmar Muusikus

III koht Janek Alliskaar

Žürii tunnustus: Tõnu Noorits, Mati Martinson, Martin Käsper, Kaja Rahu, Sven Zacek, Indrek Ahun, Reet Sau, Vaido Otsar

Vormi mängud looduses:


I koht Timo Loorits

Timo Loorits - Kaunis kaktus

II koht Kairi Kalmann

III koht Tiiu Ehrenpreis

Žürii tunnustus: Ringa Kedelauk, Arno Kolk, Eve Varik, Aivar Sokk, Andres Tarto, Maldon Ots, Meelis Kalev

Maailma loodus:


I koht Peeter Nahko

Peeter Nahko - Paduvihmas

II koht Arvo Sildnik

III koht Mats Kangur

Žürii tunnustus: Peeter Teedla, Peeter Nahko, Maldon Ots, Jaan Künnap, Raimond Raadik, Sven Zacek, Rene Rätsep, Siim Sildmäe, Kaido Haagen



Allikas: Fotoluks.ee